Hakkımızda

Tanıtıcı Bilgiler

Merve Eğitim Kurumları 1994’te Meram’daki binasında eğitim ve öğretime bir ilköğretim okulu olarak başlamıştır. 1994’ten 1998’e kadar eğitim ve öğretimde gösterdiği başarı ve yüksek performansla adını tüm Konya’ya duyurup Konyalıların teveccühünü kazanmıştır. Kısa sürede kontenjanların dolmasından dolayı Selçuklu’daki binamız devreye girmiştir.

Merve Meram Abdullah Aymaz İlkokulu ve Ortaokulu Merve Selçuklu Abdullah Aymaz Ortaokulu

Selçuklu Abdullah Aymaz İlköğretim Okulu ve Güventaş Lisesi olarak eğitim yolunda yürümeye devam ederken daha sonra Büyükkoyuncu Liseleri’ni bünyesine katarak dev bir yapı ve kapasiteye ulaşan Merve Eğitim Kurumları 2007-2008 Eğitim Öğretim Yılında Özel Meram Abdullah Aymaz Çocuk Akademisini , 2008-2009 Eğitim-Öğretim yılında Mehmet Özdemir İlköğretim Okulu’nu bünyesine katmıştır.

Merve Büyükkoyuncu Anadolu ve Fen Lisesi
Merve Güventaş Anadolu ve Fen Lisesi

2010-2011 yılında Özel Ali Küçüksucu Çocuk Akademisi ve 2012-2013 yılında Özel Merve Enva Çocuk Akademisini açılmasıyla Merve Eğitim Kurumları 7 ayrı eğitim kompleksinde 3000 in üzerinde öğrenciye eğitim öğretim hizmeti vermektedir.

Merve Mehmet Özdemir İlkokulu
Merve Ali Küçüksucu Çocuk Akademisi

ÖSS,OKS,SBS sınavlarında Türkiye dereceleri aldık. Kültürel ve sportif faaliyetlerde okullarımızın isimleri birincilik kürsüsünden hiç inmedi. Ulusal ve uluslararası olimpiyatlar ve proje yarışmalarında Türkiye'yi ve Konya'yı gururla temsil etmiş ve bir çok birincilik elde etmiş Merve Eğitim Kurumlarında eğitim ve bilim, sosyal ve kültürel faaliyetlerle desteklenerek çok yönlü bir eğitim anlayışının örneği sergilenmektedir. Merve Eğitim Kurumları özgür düşünceli, dünya ile bütünleşen, çevresi ve topluma saygılı, araştırmacı ve girişimci, sevgi ve hoşgörünün simgesi nesiller yetiştirmeye devam etmektedir.

Merve Enva Çocuk Akademisi Merve Özel Büyükkoyuncu Mezunları Derneği

Özel Merve Eğitim Kurumları: Özel Enva Anaokulu Konya, Özel Ali Küçüksucu Anaokulu Konya, Özel Mehmet Özdemir İlkokulu Konya, Özel Selçuklu A. Aymaz İlkokulu ve Ortaokulu Konya, Özel Meram A. Aymaz İlkokulu ve Ortaokulu Konya, Özel Büyükkoyuncu Anadolu ve Fen Lisesi Konya, Özel Güventaş Anadolu ve Fen Lisesi Konya, Özel Kreş Konya, Özel Anaokulu Konya, Özel Lise Konya, Konyadaki Özel Okullar, Konya Özel Okulları, Özel Fen Lisesi Konya, Özel Okul Konya, Konyada Özel Okullar, Konyadaki Özel Okullar, Konyadaki Özel Okullar, Konya Kolej, Konya Kolejleri, Konya Özel Okul Fiyatları, Konya Özel Okullar, Konya Özel Okullar Listesi, Konya Özel Okulların Fiyatları, Konyadaki Kreşler, Konyadaki Özel İlköğretim Okulları, Konyadaki Özel Liseler, Konyadaki Özel Okulların İsimleri

| Her hakkı saklıdır.